Пропускане към основното съдържание
Търсене
Търсене в този блог
Buggerit all for a lark!
Да си имам и проблемите... Парвописът зъпазен :)
Споделяне
Получаване на връзка
Facebook
X
Pinterest
Имейл
Други приложения
Етикети
WIN EPIC FAIL
Публикувано от
Rosskata
юни 21, 2011
Macs are for ....
I rest my case :)
хмм има само едно копче на мишката ...
but it sooo shiny!
Коментари
Популярни публикации
Публикувано от
Rosskata
август 14, 2025
Не съм расист обаче...
Публикувано от
Rosskata
ноември 19, 2011
Кратка почивка в Дъблин (с елементи на пътепис)
Коментари
Публикуване на коментар