Пропускане към основното съдържание
Търсене
Търсене в този блог
Buggerit all for a lark!
Да си имам и проблемите... Парвописът зъпазен :)
Споделяне
Получаване на връзка
Facebook
X
Pinterest
Имейл
Други приложения
Публикувано от
Rosskata
март 04, 2010
Имам магазин за тениски !!!
Ето тук : http://www.cafepress.com/TeeGeek
За сега са малко дизайните, но обещавам повече скоро ...
Коментари
Популярни публикации
Публикувано от
Rosskata
август 14, 2025
Не съм расист обаче...
Публикувано от
Rosskata
ноември 19, 2011
Кратка почивка в Дъблин (с елементи на пътепис)
Коментари
Публикуване на коментар