Пропускане към основното съдържание
Търсене
Търсене в този блог
Buggerit all for a lark!
Да си имам и проблемите... Парвописът зъпазен :)
Споделяне
Получаване на връзка
Facebook
X
Pinterest
Имейл
Други приложения
Етикети
безразлично
кофеин
FAIL
Публикувано от
Rosskata
май 08, 2009
un-Creative
Ужасът идва по различен начин при всеки. Аз май си загубих музата и това ме сдухва ужасно. Epic FAIL така да се каже.
EDIT
: Забравете го това. Оказа се че не съм пил достатъчно кафе.
Коментари
Популярни публикации
Публикувано от
Rosskata
август 14, 2025
Не съм расист обаче...
Публикувано от
Rosskata
ноември 19, 2011
Кратка почивка в Дъблин (с елементи на пътепис)
Коментари
Публикуване на коментар